Акції громадської організації "Кинемо палити разом".

Презентація акцій громадської організації "Кинемо палити разом".

Будинок дивних дітей Міс Перегрін (2016)

За паління у фільмі для дитячої та підліткової аудиторії, за паління не в одному епізоді і в присутності дітей фільм отримує максимально можливі -
10 балів по нашому рейтингу !!!


Круглий стіл м.Івано-Франківськ.

Круглий стіл «Наші діти» - проблема підліткового паління, вживання алкоголю і наркотичних препаратів. Місто Івано-Франківськ. Круглий стіл «Наші діти», організатором якого є ГО «Кинемо палити разом». Мета даного заходу-обговорення реальної допомоги підліткам, які опинилися залежними, популяризувати здоровий спосіб життя, допомога бажаючим позбутися залежностей.


Презентація книги "Мама, я не палю" в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати).

18 липня 2017 року в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) в конференц-залі торгового центру Dubai Mall  відбулася презентація книги "Мама, я не палю". Нагадаємо, що дана робота - це друга частина книги "Кинемо палити разом". Цього разу праця присвячена дітям і їх батькам. Дана книга розповість вам про те, як допомогти дітям не стати нікотинозалежними, і як поводитися батькам, якщо є підозра, що дитина палить. Профілактика куріння у підлітків є основою боротьби з тютюнопалінням у світі. Презентація книги вже пройшла в Лондоні і планується в ряді країн Європи і міст України, а також - в  рамках "Форуму видавців" та літературного фестивалю "Книжковий Арсенал".


всі акції >>>