Громадська організація «Кинемо палити разом».


Громадська ініціатива «Кинемо палити разом» розпочала свою роботу в 2012 році разом з публікацією книги Олексія Коваля, в якій викладалася його авторська методика боротьби з нікотиновою залежністю «для важких випадків», людей, які втратили будь-яку надію. Основною метою громадської ініціативи є профілактика підліткового паління, алкоголізму,вживання наркотичних препаратів, як серед дорослих так і дітей, надання допомоги людям, які бажають розлучитися із залежністю. А також - популяризація здорового способу життя, посилення законодавчої ініціативи і контролю держави за дотриманням законодавства в сфері боротьби з курінням.

  Протягом п'яти років ми вели активну роботу з популяризації здорового способу життя та надання допомоги всім верствам населення в боротьбі з тютюновою, алкогольною та наркотичною залежністю в якості громадської ініціативи. Було проведено тисячі акцій, десятки круглих столів, кілька турів по Україні по популяризації  здорового способу життя і відмови від нікотинової, алкогольної і наркотичної залежностей. Звіти про ці заходи ви зможете побачити на нашому сайті www.quitsmokingtogether.org

Більше тисячі людей написали нам подяку за ці роки. У 2017 році громадська організація була зареєстрована для продуктивних змін в сфері контролю над тютюном в Україні  на законодавчому рівні і ведення міжнародної діяльності.

Трохи історії.


       У 2012 році Олексій Коваль, автор книги «Кинемо палити разом», опублікував свої перші напрацювання в питанні позбавлення від нікотинової залежності.

     Робота автора над книгою тривала понад три роки. Друкувалися й поширювалися в інтернеті перші розділи. Спілкуючись з читачами і відповідаючи на питання людей, автор удосконалив книгу, роблячи її універсальною для всіх типів залежності. У 2012 році вийшла в світ перша друкована редакція книги "Кинемо палити разом», а разом з нею взяв свій початок громадський рух під лідерством автора книги Олексія Коваля, який налічував на той час трохи більше 300 осіб по всіх регіонах України.

      За рішенням ради громадського руху, а також за рахунок коштів автора і волонтерів-членів організації, у всіх великих містах України щотижня почали проходити акції, присвячені боротьбі з палінням, алкоголем, вживанням наркотичних засобів. Безкоштовно роздавались книги «Кинемо палити разом», диски з електронною копією книги, брошури, листівки з адресою сайту громадської ініціативи, посиланням на безкоштовне скачування книги за авторською методикою Олексія Коваля.

   В обласних центрах України проходили тематичні круглі столи. У більш ніж 40 містах проведені інформаційно-агітаційні тури з метою максимальної популяризації серед українців здорового способу життя та боротьби з залежностями.

За кілька років діяльності нашої громадської ініціативи до нас приєдналися тисячі людей з різних країн світу.

У 2014 кількість друзів Олексія Коваля в соціальній мережі Facebook досягла максимальної цифри 5000 чоловік, а групи «Кинемо палити разом» в соціальній мережі «Вконтакте» налічувала більше 64 000 чоловік. Наші прості акції з використанням аероляльок сигарети, пляшки і шприца завжди звертали на себе увагу людей, а текст брошур і роздаткові матеріалів сприяли досягненню мети - більше 10-15% людей приходили до думки про необхідність кинути палити і вживати алкоголь.



Популяризувавши здоровий спосіб життя і роздаючи тисячами безкоштовно електронні версії книги «Кинемо палити разом», ми допомогли людям не тільки усвідомити проблему, але і допомогти їм перестати бути залежними. Нам постійно писали люди з проханнями про допомогу, подякою за роботу і за книгу автора - вона не тільки допомогла за ці роки тисячам українцям,  росіянам, білорусам, людям які живуть в інших країнах кинути палити. Багато, читаючи її, відмовлялися і від вживання алкоголю і навіть наркотичних препаратів.

Унікальна методика автора, основою якої є підготовка людей безпосередньо до відмови від паління, супроводжує читача протягом перших кількох тижнів, допомагаючи зрозуміти ціну свободи, здоров'я і багатьох років життя, що збережуться. Книга Олексія Коваля популярна на території України і СНД. Безкорисливість автора і його прагнення допомогти людям зробило її доступною для безкоштовного скачування на багатьох  ресурсах інтернету. Вона розійшлася тиражем більш ніж 1 000 000 електронних копій по всьому світу. Паперові екземпляри книги знаходяться в державних і приватних бібліотеках на території України.





Справжнє
В даний час готується додаток книги на Андроїд і IOS для ще більш доступного сприйняття викладеного в ній матеріалу. Книга буде доступна в Google play і App Store абсолютно безкоштовно на трьох мовах - англійська, російська та українська. Готуються переклади книги ще на 15 мовах  і якщо дозволить фінансування ці переклади будуть готові до 2020 року. Автор закінчує роботу над ще однією книгою по боротьбі з глобальною проблемою - дитячим палінням і алкоголізмом.

      У серпні 2017 року відбувся з'їзд членів громадської ініціативи, де було прийнято рішення зареєструвати міжнародну громадську організацію «Кинемо палити разом». У вересні 2017 року громадська організація була зареєстрована в Міністерстві Юстиції України як громадська некомерційна організація.     На сьогоднішній день представники громадської організації знаходяться в 8 областях України, її члени проживають в 5 країнах світу і налічують десятки тисяч людей.

Майбутнє




На з'їзді 2017 року члени громадської організації поставили завдання на 2018-2020 роки:

-Вплив на уряд з метою посилення заходів щодо впливу пасивного курінню;

- введення в школах обов'язкових годин з докладним висвітленням проблем тютюнової, алкогольної та наркотичної залежності; обов'язкової підготовкою підлітків до першої пропозиції закурити, прийняти алкогольний напій або наркотичний препарат. Підліток повинен бути готовий до цього і знати чому потрібно сказати ні!

- домогтися заборони куріння кальяну в громадських місцях, як засіб пасивного куріння і відкритої реклами.

- проведення популяризації здорового способу життя та належного інформування споживачів про шкоду активного і пасивного куріння, інших форм споживання тютюну;

- забезпечити охорону прав людини, яка не курить від впливу тютюнового диму;

- забезпечити допомогу людям, які мають намір позбавитися від тютюнової залежності в центрах протидії куріння, інтерактивну допомогу через веб-сайт, участь в семінарах або консультаціях, психолог "по телефону", в центрах допомоги бажаючим кинути палити;

- забезпечити допомогу в заходах, спрямованих на протидію незаконному обігові тютюнових виробів шляхом допомоги законодавцям, проведення антитютюнових кампаній;

- проведення кампаній, в тому числі в засобах масової інформації, спрямованих на зменшення споживання населенням тютюнових виробів, пропаганда здорового способу життя серед батьків, вагітних жінок, підлітків, робітників системи охорони здоров'я, соціальних служб, освіти і інших галузей, залучення до участі в програмах допомоги кидаючим палити;

- впровадження ефективного національного анти- тютюнового законодавства в Україні, денормалізації паління і пропаганди вільного від тютюнопаління життя.


Comments are closed.