Круглий стіл м. Івано-Франківськ.

Круглий стіл «Наші діти» - проблема підліткового паління, вживання алкоголю і наркотичних препаратів. Місто Івано-Франківськ. Круглий стіл «Наші діти», організатором якого є ГО «Кинемо палити разом». Мета даного заходу-обговорення реальної допомоги підліткам, які опинилися залежними, популяризувати здоровий спосіб життя, допомога бажаючим позбутися залежностей.


Презентація книги "Мама, я не курю" в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати).

18 липня 2017 року в Дубаї (Об'єднані Арабські Емірати) в конференц-залі торгового центру Dubai Mall  відбулася презентація книги "Мама, я не палю". Нагадаємо, що дана робота - це друга частина книги "Кинемо палити разом". Цього разу праця присвячена дітям і їх батькам. Дана книга розповість вам про те, як допомогти дітям не стати нікотинозалежними, і як поводитися батькам, якщо є підозра, що дитина палить. Профілактика паління у підлітків є основою боротьби з тютюнопалінням у світі. Презентація книги вже пройшла в Лондоні і планується в ряді країн Європи і міст України, також в  рамках "Форуму видавців" та літературного фестивалю "Книжковий Арсенал".


Прибирання РОЗПОЧАТО!

21 серпня ініціативна група Олексія Коваля «За здоровий спосіб життя» провела прибирання одного з найулюбленіших місць відпочинку коростишівців – кар’єру Вороного.

На прибирання зібралися всі небайдужі жителі міста, не побоявшись навіть дощу. У роботі знадобились відра, лопати та мітли. За 5 годин сумлінної роботи «виросло» 75 величезних пакетів зі сміттям, а територія кар’єру набула привабливого вигляду: чиста, охайна, де дійсно приємно та комфортно відпочивати.

Сміття допоміг вивезти один з найактивніших поборників чистоти, який не побажав себе назвати.

У найближчий час ініціативна група планує встановити сміттєві баки на території кар’єру для вирішеня проблеми засмічення улюбленого місця відпочинку.

Голова ініціативної групи Олексій Коваль висловлює велику вдячність всім, хто взяв участь у прибиранні та вивезенні сміття, а жителів закликає любити та не засмічувати наше рідне місто.

Турнір з підтягування «Підтягнися вище» 9 серпня, Коростишів.

В рамках проекту "За здоровий спосіб життя" ми сьогодні, 9 серпня, провели турнір з підтягування «Підтягнися вище!».
У змаганнях взяли участь п'ятдесят сім учасників, серед них самі юні - три хлопчики 9-13 років і дівчинка 9 років.
Змагання проходили біля Будинку Культури. Адреса: Коростишів, вул. Червона Площа 3.
Почесні гості турніру: - головний тренер Київської області по у-шу «Саньда», тренер вищої категорії України Віктор Чепуров, - переможець Кубка Світу 2013 з карате-до Сергій Муляр. Грошовими призами були нагороджені призери та чемпіони турніру в своїй ваговій категорії: 1-е місце - 1000 грн., в ваговій категорії до 75 кг. Савченко Олександр з результатом 33.
1-е місце - 1000 грн., в ваговій категорії від 75 кг. Зарицкий Михаїл з результатом 26.
2-е місце -800 грн., в ваговій категорії до 75 кг. Отаманов Евгеній 30.
2-е місце -800 грн., в ваговій категорії від 75 кг. Костюк Віталій 23 (22 - фінальний).
3-е місце 500 грн. в ваговій категорії до 75 кг. Юбкін Віталій 29.
3-е місце 500 грн. в ваговій категорії від 75 кг. Петровський Віктор 23 (20 - фінальний) .
Спеціальна премія 500 грн. дівчинці Адріані (9 років) з результатом 20.
Спеціальні три премії по 200 грн., трьом братам Терещенкам.
Я дякую всім, хто в цей день прийшов на Червону Площу і взяв участь у змаганнях та підтримував учасників.
Організатор і спонсор змагання, голова Ініціативної групи «За здоровий спосіб життя» Олексій Коваль.

Владимир Вірчис підтримав проект "Кинемо палити разом!"

Володимир Вірчис підтримав проект Кинемо палити разом!

Дизель вирішив стати некурящим

Мені дуже приємно, що Дизель вирішив стати некурящим, впевнений ви зробите за його прикладом і незабаром згадаєте як це - бути некурящим!

Лавіка і Makhno Project підтримали ініціативу відмови від паління.

17 листопада в київському нічному клубі "Indigo" Олексій Коваль презентував книгу «Кинемо палити разом». Лавіка і Makhno Project підтримали ініціативу відмови від паління. Лавіка прокоментувала:"Паління давно перестало бути модним трендом в світі шоу-бізнесу". Махно Project переконані, що дівчина сигаретою викликає скоріше жалість і неприязнь, ніж бажання і інтерес. Музиканти виступили за здоровий спосіб життя, знявшись для передачі «Світські хроніки» на телеканалі «Тоніс». "Ти все ще думаєш, що курити - круто? Це давно немодно, несмачно і шкідливо! Упевнений, що незабаром ви будете пишатися собою, приєднавшись до мільйонів тих, хто вже кинув палити назавжди!"

Олег Газманов підтримав акцію "Кинемо палити разом"!

Олег Газманов, відомий своїм прагненням до здорового способу життя, підтримав акцію "Кинемо палити разом"!

Сергій Сосєдов за здоровий спосіб життя!

На презентації дуетної пісні з НатаНика, Сергій Сосєдов дарував друзям і знайомим книги Олексія Коваля "Кинемо палити разом". - "Я підтримую закон про заборону паління і всім рекомендую книгу мого друга Олексія Коваля", - прокоментував критик. Нагадаємо, що 12-го Грудня, в ресторані "Панорама" відбулася презентація дуетної пісні Сергія Сосєдова і співачки Натаніки - "Не потрібні слова". На вечірці були присутні друзі артистів: Павло Зібров, Олександр Тищенко, композитор Олексій Малахов, суперпрогресівний фронтмен групи "Кіевелектро" - Мацу, а також епатажна поп-діва Монро. Презентація вдалася на славу і всі гості залишилися дуже задоволені.

ТРК «Квадрат» за підтримки розважального комплексу «Sorry Бабушка» проводять акцію «Кинемо палити разом».

31 травня світова громадськість святкує Всесвітній День боротьби з тютютнопалінням.
На честь цього свята ТРК «Квадрат» за підтримки розважального комплексу «Sorry Бабушка» проводять акцію «Кинемо палити разом».
31 травня та 1 червня з 17:00 на 1 поверсі торгового центру «Квадрат» на бульварі Перова, 36 буде проходити Презентація книги Олексія Коваля «Кинемо палити разом».
В рамках презентації Олексій Коваль відповість на питання і дасть поради всім, хто бореться і вірить в перемогу над палінням, а також кожен, хто купить книгу, отримає особистий автограф Автора і Приз від партнерів Заходи.
Організатори заходу: Мережа торгових центрів «Квадрат» (www.kvadrat.ua) і Караоке-ресторан-Клуб «Sorry Бабушка» (www.sorrybabushka.ua)
Партнери заходу: Мережа супермаркетів «Перехрестя», портал Ukrhome.net, науково-культурно-розважальний центр «Атмосфера 360»

Київська Студреспубліка-2012!

Святкуємо Міжнародний день молоді разом! Феєрія можливостей і 40 суб-фестивалів! Вперше «Місто в місті»! Повір в альтернативну реальність нашої столиці та знайди свій ключ до справжності. Це шанс завести своє місто і зануритися в його життя з головою. Тебе чекає Студреспубліка! Твоє Місто чекає на тебе. 10-12 серпня 2012р. на Трухановому острові. Одним із спонсорів студентської республіки виступає Олексій Коваль. Книга «Кинемо палити разом» даруватиметься учасникам конкурсів в якості призів і заохочень. Ми - за здоровий спосіб життя!   Детальніше на сайті Студреспубліка-2012Кинемо палити разом з Ket-U!

Днями в столичному ТРЦ «Квадрат» відбулася презентація книги Олексія Коваля «Кинемо палити разом». Акцію підтримала популярна співачка KET-U, що представляє продюсерський центр «Space1Media».   Відзначимо, що останнім часом артисти цього продюсерського центру беруть участь у багатьох соціальних проектах - зариблення озер, посадка дерев в парках і т.п.


Презентація книги «Кинемо палити разом» в Київському міському центрі сім'ї «Родинний дім».

28 жовтня 2012 року о 16:00 відбувся семінар «Живіть здорово!». Організатори пропагували здоровий спосіб життя, акцентували увагу на збереженні здоров'я нації. Презентація книги Олексія Коваля «Кинути палити разом» підняла актуальну проблему шкідливих звичок. Бажаючі позбутися звички палити мали змогу отримати допомогу у вирішенні своєї проблеми. Серед запрошених гостей була Арканова-Чорна О.Ю. , заступник начальника Головного управління, яка виступила з вітальним словом. Також цікаво і змістовно розповідав про проблеми сучасних людей головний лікар Київського міського центру здоров'я Стойко А.А. В обговоренні важливих питань приймав участь Голова ГО «Рух Громадянської Дії» Чорний В.І.