Акції громадської організації "Кинемо палити разом".

Презентація акцій громадської організації "Кинемо палити разом".


Розыгрыш призов акции "Бросим курить вместе"

15 листопада 2013 року в нічному клубі «Sorry Бабушка» о 23.00 пройшов розіграш призів акції "Кинемо палити разом".

Інтерв'ю на 1-му каналі Національного радіо України.

Дорогі друзі! Сьогодні, 12 березня, в 20.00 на 1-й каналі Національного радіо України в передачі новин передаватиметься моє інтерв'ю.
Прослухати радіо on-line можна на сайті 1-ого каналу Національного радіо України
по цим посиланням

Ексклюзивне інтерв'ю для журналу Life & Sport.

Дорогі друзі! В журналі "Life & Sport" за січень місяць 2012 року опубліковано моє інтерв'ю. Думаю, воно буде цікавим багатьом моїм читачам. Журнал "Life & Sport" ви можете придбати в точках роздрібного продажу вашого міста.
До кожного курця зрештою приходить розуміння, що настав час покінчити із згубною звичкою. Але лише одиницям вдається вирватися з важкого і небезпечного для здоров'я нікотинового полону. Чому так складно буває кинути палити і яким чином підійти до проблеми максимально ефективним способом? Сьогодні ми поговоримо з автором захоплюючої і, впевнені, дуже потрібної книги «Кинемо палити разом» - Олексієм Ковалем.
L & S: - Олексію, розкажіть, будь ласка, нашим читачам про вашу книгу.
Доброго дня! Моя книга присвячена людям, для яких паління стало частиною життя, і кинути палити у них виходить тільки на короткий період. Через деякий час вони знову беруть в руки сигарету. Основне завдання книги не в тому, щоб ви кинули палити. Це можна зробити за кілька секунд, викинувши недопалок і вимовивши магічну фразу: «Я кинув палити». Я хотів би підготувати вас до цього кроку, відповівши на основні питання, і відшукати помилки, які ви робили раніше. Пройти з вами через неприємні моменти протягом перших днів, підтримати вас в цьому, а головне - адаптувати до подальшого життя в світі, де палять, до тих проблем, з якими доведеться зіткнутися. І тоді ви не будете захоплені зненацька. Ви навіть не подумаєте про сигарету як про спосіб вирішення проблеми або можливість розслабитися. Сигарета більше не буде існувати як засіб отримати розслаблення, сконцентруватися, не викликатиме жодних емоцій, вона стане тільки джерелом неприємного диму. У цьому головне завдання і мета цієї книги - не дати вам стати жертвою сигарети знову, через місяці або роки. Детальніше ...

Інтерв'ю на 1-му каналі Національного радіо України

Дорогі друзі! Сьогодні, 12 березня, в 20.00 на 1-й каналі Національного радіо України в передачі новин передаватиметься моє інтерв'ю.
Прослухати радіо on-line можна на сайті 1-го каналу Національного радіо України
по цим посиланням

Моя стаття, опублікована в "Українській правді"

"Мода на куріння не пройде ніколи"
Чи правдива думка, що куріння - данина моді? Те, що ми бачимо по телевізору, читаємо в журналах, бачимо навколо себе - це і є мода. Нав'язані стереотипи здаються нам перспективними і ми намагаємося в міру можливості дотримуватися їх. А так як наші можливості рідко поєднуються з бажаннями, ми беремо найпростіше. Те, що можемо дозволити без особливих жертв і витрат, наприклад пачку сигарет. Сигарети... Як багато про них написано, знято у фільмах, сказано, але людина завжди залишається осторонь. Обговорюються проблеми паління, вплив реклами, робляться певні кроки по боротьбі c тютюнопалінням, на пачках пишуться лякаючі написи. Паління може вбити - це знають всі, але палять, не кидаючи з жахом запалену сигарету, а кількість курців на жаль продовжує зростати.
Може ми щось не так робимо? Можливо, причина такої тяги до паління не в рекламі, третина якої списана попереджувальними написами. Як реклама взагалі може змусити когось палити? Це не морозиво нового сорту. Воно солодке і ми це знаємо, його хочеться спробувати. Так само жувальна гумка, одяг, який можна приміряти і вирішити підходить він чи ні, річ про яку можна сказати подобається чи ні. Як же ми все таки починаємо палити? У більшості випадків першу сигарету нам дає добрий друг, приятель, колега, дівчатам - жаліслива подруга, яка прагне допомогти. Питання в тому чому ми беремо сигарету? Чому після першої затяжки, коли дим потрапляє в горло і викликає судомний кашель, ми не викидаємо її, а продовжуємо через деякий час пробувати ще і ще, поки не домагаємося свого, абсолютно добровільно ставши нікотинозалежними. Самі себе заманюємо в капкан, адже ми знали, що можемо померти від сигарети, але взяли її! Ця проблема - основа популярності тютюнопаління. Давайте як слід проаналізуємо та зрозуміємо її суть, глибину і дамо однозначну відповідь.